Zahvala obiskovalcem božičnega bazarja

Spoštovani obiskovalci Božičnega bazarja!

V imenu učencev in učiteljev se vam zahvaljujem za tako množičen obisk. S svojimi prostovoljnimi prispevki ste prispevali 1641,94 €. Ta sredstva bo šola v celoti prenesla na račun šolskega sklada, denar pa se bo porabil za obogatitvene dejavnosti učencev. Tudi tako bo učenje postalo zanimivejše.  To pa nam bo uspelo tudi zaradi velikega odziva pri darovanju knjig. Kar nekaj jih je dobilo novega lastnika, ostale pa bodo obogatile šolsko knjižnico.

Obenem pa se vam zahvaljujemo za ves podarjen material, namenjen šolski knjižnici, saj z njim učenci ustvarjajo v času izven pouka.

Prav tako se zahvaljujemo tudi za podarjeno smučarsko opremo (en par smuči s palicami in trije pari smučarskih čevljev), ki bo povečala šolsko izposojevalnico smučarske opreme za učence 6. razredov, ki se udeležijo zimske šole smučanja.

Organizator bazarja, Janja Haler