Zimska šola v naravi 6. razred Weinebene

V tednu od 11. do 15. marca se je 32 učencev 6. razredov udeležilo zimske šole v naravi.

Začeli smo tako, da so se učenci spustili po snegu in tako pokazali, kakšno je njihovo smučarsko znanje. Razdeljeni so bili v manjše skupine, da so tako lahko lažje usvajali nova znanja. Prav vsi učenci so do konca tedna svoje smučarsko znanje izpopolnili, največji napredek pa so dosegli učenci, ki so prvič stopili na smuči. Tega so bili res zelo veseli.

Poleg učenja smučanja pa smo se tudi sankali, izdelovali skulpture iz novozapadlega snega, se kepali in sesploh zabavali na snegu, notri pa smo igrali kviz in družabne igre, zadnji večer pa tudi plesali. Domov smo se vsi vrnili celi in zdravi  ter z veliko lepimi spomini.