Učbeniški sklad

Šola izposoja učenkam in učencem veljavne učbenike iz šolskega učbeniškega sklada, ki ga je šola ustanovila ob finančni podpori Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS. Vsi učenci si v šoli lahko brezplačno izposodijo učbenike.

Učenci prejmejo obrazec za izposojo učbenikov. Na osnovi pravočasno oddanega obrazca si praviloma prvi teden pouka v novem šolskem letu v knjižnici izposodijo učbenike, ki jih ovijejo, jih podpišejo na ovojni papir in z njimi skrbno ravnajo. Učbenike vrnejo v knjižnico v juniju v dogovorjenem terminu.

Če konec šolskega leta učenci vrnejo poškodovan ali uničen učbenik ali ga sploh ne vrnejo, plačajo zanj odškodnino v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov.

Šolski učbeniški sklad vodi Mojca Podobnikar.

Podrobni seznami učbenikov, delovnih zvezkov in učnih pripomočkov po razredih.