Interesne dejavnosti

V šolskem letu 2020/21 načrtujemo izvajanje interesnih dejavnosti, ki jih bodo vodili mentorji učitelji/-ice iz OŠ Horjul in so brezplačne.

Izven šolskega programa se bodo izvajale tudi dejavnosti zunanjih izvajalcev, ki so plačljive v dogovoru z izvajalci. O izvajanju le-teh se še dogovarjamo.

Seznam interesnih dejavnosti:

  Naziv interesne dejavnosti 1. r. 2. r. 3. r. 4. r. 5. r. 6. r. 7. r. 8. r. 9. r. Izvajalec  
1 Likovni krožek x x x             Mojca Potrebuješ sreda, urnik A, predura
2 Izzivi x x x             Mojca Potrebuješ sreda, urnik B, predura
3 Lutkovni krožek x x x x x         Irena Čadež četrtek, predura
4 Planinski krožek (1-4) x x x x           Marjeta Oblak sobota
5 Planinski krožek (5-9)         x x x x x Andreja Kobetič sobota
6 Igram ljudske pesmi (3, 4)     x x           Tjaša Glamočak torek, 6. ura
7 Lego 1 x x x             Petra Peternel sreda, predura
8 Lego 2       x x         Petra Peternel sreda, 5. ura
9 Klekljanje x x x x x x x x x Mateja Poženel sreda, 6. ura
10 Izdelovalnica iger in igrač   x               Tanja Bergant petek, predura
11 Šport, pravljice, igra, kuhanje x                 Tanja Bergant torek, predura
12 Elementarne igre     x             Andreja Kobetič ponedeljek, 12.05-12.50 A urnik
13 Elementarne igre x x               Marija Kovač ponedeljek, 12.05-12.50 B urnik
14 Prostovoljstvo         x x x x x Barbara Buh po dogovoru
15 Angleška BZ       x     x x   Regina Zavec po dogovoru
16 Pevski zbor x x               Maja Srebočan sreda, predura
17 Otroški pevski zbor     x x x         Maja Srebočan torek, predura
18 Mladinski zbor           x x x x Maja Srebočan ponedeljek-četrtek, 12.55-13.40
19 Ustvarjalnica     x x x         Alenka Krušič torek, predura
20 Vezenje   x x x x x x x x Alenka Krušič sreda, 12.05-12.50
21 Matematični krožek             x x x Nataša Plavčak po dogovoru
22 Dramski krožek         x x x x x Cirila Šramel sreda, 6. ura oz. po dogovoru
23 Šolski eko vrt       x x x x     Cirila Šramel po dogovoru
24 Knjižničarski krožek           x x x x Polona Končar po dogovoru
25 Naša mala knjižnica 2     x x x         Polona Končar četrtek, predura
26 Kamišibaj gledališče     x x x x       Polona Končar ponedeljek 14.00-14.45
27 Slovenska BZ                   Polona Končar po dogovoru
28 Odbojka 8, 9               x x Jure Bojan Končan četrtek, predura
29 Odbojka 6, 7           x x     Jure Bojan Končan petek, predura
30 Nogomet SDI               x x Tomaž Kern torek, pred ura
31 Nogomet MDI           x x     Tomaž Kern po dogovoru
32 Angleška BZ         x x   x x Sonja Videčnik po dogovoru
33 Zabavna angleščina         x         Sonja Videčnik torek, predura, A urnik
34 Slovenska BZ x                 Mojca Potrebuješ po dogovoru
35 Slovenska BZ x                 Irena Čadež po dogovoru
36 Slovenska BZ   x               Marija Kovač po dogovoru
37 Slovenska BZ   x               Marjeta Oblak po dogovoru
38 Slovenska BZ     x             Tjaša Glamočak po dogovoru
39 Slovenska BZ     x             Petra Mrzlikar po dogovoru
40 Slovenska BZ       x           Petra Peternel po dogovoru
41 Slovenska BZ       x           Andreja Kobetič po dogovoru
42 Slovenska BZ         x         Alenka Krušič po dogovoru
43 Slovenska BZ         x         Helena Leskovec petek, 5. ura
44 Naravoslovni poizkusi     x x x         Helena Leskovec petek, 5. ura, na 14 dni
45 Geo-zgo krožek           x x x x Barbara Jagodic po dogovoru
46 Angleška delavnica 6. r.           x       Sonja Videčnik po dogovoru
47 Angleška delavnica 9. r.                 x Sonja Videčnik po dogovoru
                         

Pridružujemo si pravico, da se urnik zaradi uskladitev naknadno spremeni.

Izvajale se bodo le interesne dejavnosti, na katere bo prijavljenih vsaj 5 učencev.

Prijavnica: 

 

(Skupno 1.625 obiskov, današnjih obiskov 15)