Otroški parlament, 11. 2. 2020

PREDSTAVNIKI OŠ HORJUL NA 30. OBMOČNEM OTROŠKEM PARLAMENTU V LJUBLJANI

V torek, 11. 2. 2020, so se trije predstavniki šolskega otroškega parlamenta OŠ Horjul (Lian Pucihar, Pika Nagode in Miha Trček) udeležili 30. območnega otroškega parlamenta, ki je potekal v Ljubljani.

Na zasedanju se je zbralo nekaj več kot 40 učencev iz nekaterih osnovnih šol v Ljubljani in okolici.  Zasedanje so otroci vodili kar sami. Predstavniki naše šole so nastopili glasno, jasno in spoštljivo. Vsi trije so stopili za mikrofon in samozavestno predstavili stališča in načrte šolskega otroškega parlamenta OŠ Horjul. V času razprav so aktivno sodelovali.

V okviru zasedanja so otroci sprejeli kvalitetne sklepe, ki jih bodo v ožji sestavi predstavili na regijskem otroškem parlamentu, ki bo v prvi polovici marca na OŠ Dobrova.

Našo šolo bosta na regijskem otroškem parlamentu predstavljala Lian Pucihar in Pika Nagode.

Barbara Buh, mentorica otroškega parlamenta na OŠ Horjul

 

(Skupno 427 obiskov, današnjih obiskov 4)
Dostopnost