Zaključek Bralne značke

Letos je Bralno značko zaključilo 206 učencev. Drugič zapored pa tudi starši in zaposleni. Bravo!

Kakor se spodobi in je že tradicija na šoli, so vsi “značkarji” povabljeni na druženje v knjižnico. Seveda ni manjkal slasten sladoled in priponka, katere avtorica je tretješolka Loti Malavašič, ki je oblikovala grafiko Kristine Brenkove.

Letos so program poleg knjižničarke pripravili “kamišibajkarji” (učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost “kamišibaj”), ki so nastopili s pesmimi in svojo poučno temo o psih. Zelo smo bili ponosni, da sta pesmico v slovenščini povedala tudi Kamila in Maksym in ju nagradili z bučnim aplavzom.

K branju zanimive slikanice o zebri, ki se bere z obeh strani, pa so bili vabljeni tudi drugi učenci in celo dve bivši učenki – zlati bralki.