Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul

Spoštovani starši!

Vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2023/2024:

V skladu z Zakonom o osnovni šoli poteka v Sloveniji v mesecu februarju vpis otrok v 1. razred osnovne šole. Vpis je obvezen za vse otroke, ki v tekočem koledarskem letu dopolnijo starost 6 let, torej letos za otroke, rojene v letu 2017.

Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul za šolsko leto 2023/2024 bo potekal od 13. do 28. februarja 2023. Za vse bodoče prvošolce in njihove starše oz. zakonite zastopnike bomo v sredo, 15. februarja, ob 16.30 pripravili ustvarjalno delavnico. SOČASNO z delavnico bo v sosednjem prostoru (učilnici) potekal VPIS, ki se ga boste lahko udeležili odrasli skupaj z otrokom, tako da boste delavnico za kratek čas zapustili in se zatem vrnili k ustvarjanju.

Za tiste, ki se vpisa 15. februarja ne boste mogli udeležiti, bo potekal vpis po individualnem dogovoru, v mesecu februarju.

Najkasneje do konca januarja oz. takoj, ko bomo šole iz uradnih evidenc prejele seznam šoloobveznih otrok, boste na otrokovo ime prejeli tudi pisno vabilo k vpisu.