Ekskurzija, 9. razred

Dragi učenci 9. razredov,

obveščam vas, da bomo imeli v torek, 26. 9. 2023, ekskurzijo na avstrijsko Koroško. Odhod avtobusa  s parkirišča pred šolo bo ob 7.15.

Po prihodu v Avstrijo se bomo najprej povzpeli na grad Ostrovica, kjer si bomo ogledali muzejsko zbirko in pojedli šolsko malico. Nato bomo nadaljevali do Gosposvetskega polja, kjer si bomo ogledali vojvodski prestol in cerkev Gospe svete. Naša naslednja postaja bo Celovec, kjer bomo obiskali Deželno hišo s knežjim kamnom. Popoldne bomo obiskali še Minimundus ter se sprehodili do Vrbskega jezera. Vrnili se bomo predvidoma okoli 17.15.

S sabo imejte veljaven osebni dokument, trdo podlago in pisalo ter stekleničko vode in dodaten sendvič.

Denar za vstopnine v Avstriji moramo pobrati vnaprej (poslovanje CŠOD), zato vas prosim, da do ekskurzije razrednikoma prinesete 16,5 €.

Cene: prevoz 21,3 €; CŠOD 3,5 €;vstopnine 16,5 €

Barbara Jagodic