Kulturni dan, 7. razred

Dragi sedmošolci!

V četrtek, 28. 9. 2023, boste imeli kulturni dan. Odpravili se bomo v Ljubljano. V okviru projekta »Rastem s knjigo« bomo najprej obiskali Knjižnico Prežihov Voranc na Viču, pozneje pa bomo s »časovnim strojem« potovali po Ljubljanskem gradu in spoznavali njegovo zgodovino.

Zberemo se ob 7.30 pred šolo, odhod avtobusa bo ob 7.45. Povratek je do 13.00. Šolsko malico bomo vzeli s seboj, kosilo pa boste dobili v šoli po povratku. S seboj vzemite beležko in pisalo ter vodo.

Stroški KD: prevoz (11,76 EUR) in vstopnica za program Časovni stroj ter za vzpenjačo (8,5 EUR), skupaj 20,26 EUR. Strošek bo obračunan na septembrski položnici.

Mojca Podobnikar