Interesna dejavnost ŠPIK 1, 2, 3 se je začela

Šport, pravljice, igro in kuhanje bomo krepili tudi v letošnjem šolskem letu 2023/24.

Začeli smo s športom, ker smo z eno skupino izkoristili lepo vreme in zunaj izvajali športne igre, z dvema skupinama pa v mali oziroma veliki telovadnici. Prav vsi učenci so aktivno sodelovali, se trudili in zdelo se mi je, da zelo uživajo.

Prilagam nekaj utrinkov prve ure ŠPIK-a v fotografijah. Vem, da nas čaka še veliko lepih in zanimivih trenutkov.

V nadaljevanju šolskega leta bomo pri ŠPIK-u izvajali tudi druge dejavnosti, ki jih bom izbirala glede na interese otrok in na zasedenost gospodinjske učilnice, knjižnice in športne dvorane. Učenci bodo pravočasno izvedeli, kdaj potrebujejo športno opremo oziroma predpasnike za kuhanje. Znesek za uporabljene sestavine pri kuhanju vam bomo obračunali s položnico za prehrano.

Nekateri prijavljeni učenci drugih razredov, zaradi drugih interesnih dejavnosti ali prevoza domov ne morejo obiskovati ŠPIK 2 (tor., 13.40), zato bodo prestavljeni v ŠPIK 3 (tor., 7.40). Nekaj učencem smo ta premik že uredili, morda pa je še kdo, ki bi to želel, zato se obrnite na mentorico interesne dejavnosti, da pove, če je menjava zaradi številčnosti v skupinah možna.

Pripravila: Tanja Bergant