Tabor CŠOD Kavka

Po obilnem zajtrku smo postali pravi raziskovalci. Iskali smo sledi gozdnih živali, ki vsakodnevno obiščejo bližino doma. Preizkusili smo se tudi v lokostrelstvu. Popoldam so učenci ob sončnih žarkih poslušali zgodbe o krivopetah. Nato so pisali scenarije za lutkovne predstave kamišibaj na temo podnebnih sprememb, ki so jih predstavili v večernih urah. Preostanek energije so učenci sprostili v napeti igri med dvema ognjema.

Nekaj vtisov učencev in učenk:

“Dvakrat sem zadel rumeno središče tarče, iskal sem živali in njihove iztrebke. Gledal sem sošolce med igro med dvema ognjema in božal sem kužka. Bilo je odlično 👍” (Jaka Č.).

“Današnji dan si bom zapomnil po iskanju iztrebkov in lokostrelstvu. Bilo je odlično 👍” (Val).

“Današnji dan si bom zapomnila po obisku kužka” anonimna izjava

“Dobila sem dve žogi v glavo, jaz pa sem sošolcu zbila ego” (Nika S.).

“Všeč mi je bilo, ko smo streljali z lokom. Všeč sta mi bili kosilo in večerja 👍. Pohvale v kuhinjo.” (Lan).

“Zelo mi je bilo všeč, ko smo igrali med dvema ognjema. Dobili smo obisk psičke Nike” (Maruša).

“Hov!” (psička Nika). Prevod: “Učenci so me lepo božali.”