Prijateljska tekma za mlade košarkarje OŠ Horjul

V petek, 14. 4. 2023, je šolska telovadnica v popoldanskem času ponovno zaživela. Košarkarski klub Ipros Vrhnika je v času, ki ga ima predvidenega za trening, organiziral prijateljsko tekmo za mlade košarkarje OŠ Horjul in učence osnovnih šol z Vrhnike. Naši osnovnošolci, ki se letošnje šolsko leto pridno in vestno udeležujejo interesne dejavnosti košarka, so končno imeli priložnost primerjati svoje košarkarsko znanje in napredek z učenci z Vrhnike.  Seveda so s ponosom zastopali našo šolo, vendar so se še vedno znali športno poveselili s sovrstniki. Gosti in domači so vsi upoštevali pravila fairplay-a in si na koncu tekme športno čestitali. Tudi navijači na klopi in tribunah so športno navijali za obe ekipi. Želimo si več prijateljskih tekem in upamo, da se bomo lahko udeležili povratne tekme še v letošnjem šolskem letu.

Nina Bednarik