Kaj je to?

This image has an empty alt attribute; its file name is ff.jpg

BZ za starše in zaposlene

Vabimo vas, da se pridružite bralni znački za starše in zaposlene OŠ Horjul in odkrijete moč pisane besede ter obenem pokažete, da ste svojim otrokom dober zgled. Naj branje (p)ostane naša skupna vrednota.

Kako?

Preberite pet katerih koli leposlovnih knjig v slovenščini (za odrasle in/ali mladino) ali knjig s področij vzgoje in izobraževanja ter izpolnite obrazec. Če še niste v pravi »bralni kondiciji«, si izberite lažja dela, pozneje boste lahko prešli na težja.

Kdaj?

Do 23. aprila 2024svetovnega dneva knjige in avtorskih pravic.

Kaj pa nagrada?

Več staršev, kot vas bo opravilo bralno značko, več možnosti ima razred vašega otroka, da zmaga na šolskem bralnem tekmovanju in se udeleži zaključnega nagradnega izleta.

Še več vprašanj?

Pišite mi na: mojca.podobnikar@oshorjul.si

Obrazec je na voljo v formatu PDF. Prosim, če ga izpolnite in mi ga pošljete na zgornji e-naslov.