Interesne dejavnosti

V šolskem letu 2022/23 načrtujemo izvajanje interesnih dejavnosti, ki jih bodo vodili mentorji učitelji/-ice iz OŠ Horjul in so brezplačne.

Izven šolskega programa se bodo izvajale tudi dejavnosti zunanjih izvajalcev, ki so plačljive v dogovoru z izvajalci. O izvajanju le-teh se še dogovarjamo.

Seznam interesnih dejavnosti:

Naziv interesne dejavnosti Razred izvajanja Mentor Dan izvajanja Ura izvajanja
Planinski krožek* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b, 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Helena Leskovec    
Slovenska bralna značka* 5. a Helena Leskovec ponedeljek predura
Eko bralna značka* 5. a Helena Leskovec ponedeljek predura
Otroški pevski zbor* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. a, 4. b Natalija Rus sreda, četrtek predura
ŠPIK – šport, pravljice, igra, kuhanje* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b Tanja Bergant sreda 5. šolska ura, 6. šolska ura, 7. šolska ura in kasneje
Prostovoljstvo* 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Lara Kariž torek 7. šolska ura in kasneje
Slovenska bralna značka, 1. a* 1. a Mojca Potrebuješ torek predura
Eko bralna značka, 1. a* 1. a Mojca Potrebuješ torek predura
Slovenska bralna značka* 3. b Marija Kovač torek 5. šolska ura
Eko bralna značka* 3. b Marija Kovač torek 5. šolska ura
Znanje fizike za Stefanovo priznanje 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Robert Petrič   po dogovoru
Delavnice iz matematike in konstruktorstva* 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b Jerneja Zabukovec Žnidaršič    
Matematični krožek* 6. a, 7. b, 8. a (2., 3. MUS), 8. b (2., 3. MUS), 9. a (2., 3. MUS), 9. b (2., 3. MUS) Nataša Plavčak   po dogovoru
Elementarne igre* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b Andreja Kobetič ponedeljek 6. šolska ura
Ustvarjalne delavnice* 4. a, 4. b, 5. a, 5. b, 6. a, 6. b Alenka Krušič torek po dogovoru
Klekljanje* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b, 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Mateja Poženel četrtek 6. šolska ura
Bralna značka* 3. a Tjaša Glamočak ponedeljek 6. šolska ura
Lego krožek 1* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b Tjaša Glamočak četrtek predura
Lego 2* 3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b Petra Peternel torek predura
Slovenska bralna značka* 5. b Petra Peternel petek 6. šolska ura
Eko bralna značka* 5. b Petra Peternel petek 6. šolska ura
Lutkovni krožek RS* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b Irena Čadež   po dogovoru
Sproščanje 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Natalija Kogovšek ponedeljek predura
Slovenska bralna značka za predmetno stopnjo* 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Mojca Podobnikar   po dogovoru
Naša mala knjižnica  3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b Mojca Podobnikar sreda predura
Knjižničarski krožek  6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Mojca Podobnikar   po dogovoru
Planinski krožek 1* 1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. a, 4. b, 5. a, 5. b Marjeta Oblak   po dogovoru
Tea/m Time 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Pina Hu sreda 7. šolska ura in kasneje
EPI Reading Badge* 4. a, 5. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a Pina Hu četrtek, petek po dogovoru
EPI Reading Badge* 4. b, 5. a, 6. a, 6. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Regina Zavec četrtek, petek po dogovoru
English club 6. a, 6. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Regina Zavec četrtek, petek po dogovoru
Slovenska bralna značka* 4. a Andreja Kobetič petek po dogovoru
Eko bralna značka* 4. a Andreja Kobetič petek po dogovoru
Slovenska bralna značka* 2. a Marjeta Oblak petek predura
Eko bralna značka* 2. a Marjeta Oblak petek predura
Bralna značka in eko bralna značka* 2. b Sonja kužnik Pivk torek 6. šolska ura
Slovenska bralna značka 4. b* 4. b Alenka Krušič ponedeljek po dogovoru
Eko bralna značka 4. b* 4. b Alenka Krušič   po dogovoru
Folklora* 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Peter Hribernik ponedeljek predura
Otroški parlament 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Peter Hribernik petek predura
Mladinski pevski zbor* 5. a, 5. b, 6. a, 6. b, 7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b Natalija Rus   po dogovoru
Slovenska bralna značka* 1. b Irena Čadež   po dogovoru
Eko bralna značka* 1. b Irena Čadež   po dogovoru

Urnik izvajanja bo objavljen po prijavah. Pridružujemo si pravico, da se urnik zaradi uskladitev naknadno spremeni.

Izvajale se bodo le interesne dejavnosti, na katere bo prijavljenih vsaj 5 učencev. Interesne dejavnosti, ki jih bomo izvajali, so označene z *.

Prijavnica: 

(Skupno 3.852 obiskov, današnjih obiskov 63)