Akcija delimo srečo in veselje

V mesecu decembru je v tednu pred prazniki potekala Akcija delimo srečo in veselje, ki jo je pripravila Šolska skupnost. Vsak dan so med glavnim odmorom potekale različne aktivnosti. V ponedeljek so si učenci nekaj zaželeli tako, da so pozvonili z zvončkom želja, zapisali so tudi praznične želje na pano. V torek so imeli praznični aktivni odmor, in sicer so se lahko razmigali v telovadnici ob igrah z žogo. V sredo so se nekateri učenci predstavili tako, da so zaigrali na svoje inštrumente, v četrtek pa so se zabavali med igranjem družabnih iger. V petek je bil vrhunec akcije, ko so se učenci predmetne in razredne stopnje zbrali pred knjižnico ter s pomočjo plesnih animatork ter učiteljice Monike Trček zaplesali ob ritmih zabavnih pesmi. Učenci so v plesu neizmerno uživali, o čemer so pričali njihovi nasmejani obrazi ter veselje v očeh. Tudi marsikateri učitelj je zaplesal z njimi. Z veseljem lahko rečemo, da je Akcija delimo srečo in veselje resnično uspela.

Šolska skupnost in njihova mentorica Cirila Šramel