Prva bralca dokončala Bralno značko na dan zlatih knjig

Slovenska bralna značka poteka na naši šoli od 17. septembra, dneva zlatih knjig, do 2. aprila, mednarodnega dne knjig za otroke.

Letos sta se kar dva vélika bralca odločila opraviti bralno značko že na 1. dan. Čestitamo jima in jima želimo čim več zanimivih knjig tudi v prihodnje!

Gea Kocen, 8. b: “Zelo rada berem, saj so zgodbe ponavadi zelo zanimive. Lahko pobegnem v drug svet in se pridružim junakom ter zlobnežem, ki me čakajo tam. Najraje imam fantastiko in znanstveno fantastiko, v zadnjem času pa tudi kriminalke, še posebno tiste od avtorice Agathe Christie.”

Matevž Pušnar, 8. b: “Rad berem predvsem knjige, ki so po oblikovanju besed podobne mojemu govornemu izražanju. Rad berem predvsem ZF in FANTASTIKO.”

zapisala Polona Končar