Kulturni dan za 7. razred

Dragi sedmošolci!

V četrtek, 22. 9. 2022, boste imeli kulturni dan. Odpravili se bomo v Ljubljano. V okviru projekta »Rastem s knjigo« bomo najprej obiskali Knjižnico Prežihov Voranc na Viču, pozneje pa bomo s »časovnim strojem« potovali po Ljubljanskem gradu in spoznavali njegovo zgodovino.

Zberemo se ob 7.25 na parkirišču za telovadnico, od koder se bomo z avtobusom odpeljali v Ljubljano. Povratek je do 13.00. Šolsko malico bomo vzeli s seboj, kosilo pa boste dobili v šoli po povratku.

S seboj vzemite zvezek ali mapo in pisalo ter veliko dobre volje in kulturnega obnašanja. Vsak posameznik lahko pripomore k uspehu kulturnega dne in skupnemu zadovoljstvu.

Stroške kulturnega dne (vstopnica za vzpenjačo in Časovni stroj na Ljubljanskem gradu (8,50 €) in avtobusni prevoz (7,60 €)) bodo vaši starši poravnali po položnici za september.

Regina Zavec in Mojca Podobnikar