VOLKSWAGEN 26. LJUBLJANSKI MARATON – ŠOLSKI TEKI – 22. 10. 2022

V soboto, 22. oktobra 2022, bosta v okviru Volkswagen 26. Ljubljanskega maratona potekala Promocijski tek (1. – 5. razred) in Osnovnošolski tek (6. – 9. razred).

Promocijski tek je netekmovalnega značaja. Za 1. in 2. razred je dolžina proge 600 m, za 3. – 5. razred pa 1350 m.

Osnovnošolski tek je tekmovalnega značaja in se šteje kot državno prvenstvo v uličnem teku. Za vse kategorije je dolžina proge 1800 m.

Starši svojega otroka prijavite po e-pošti: jure.koncan@oshorjul.si. V prijavi obvezno navedite: ime in priimek otroka, razred, letnico rojstva in svoje kontaktne podatke (gsm, e-pošta). Zadnji rok za prijave je 13. oktober 2022.

Zaradi dolžine prireditve je prevoz na tekmovanje v domeni staršev, učitelji pa bomo poskrbeli za spremstvo učencev od ciljnega prostora do zbirnega mesta, kjer boste starši lahko prevzeli svojega otroka. Poskrbeli bomo tudi za kontrolno točko pred startom. Podrobnejša navodila boste dobili po prijavi.

Več informacij o prireditvi lahko dobite na naslovu http://vw-ljubljanskimaraton.si/.

Za vsa vprašanja me kontaktirajte.

Jure B. Končan