Pridobljena koda za brezplačen dostop učencev Osnovne šole Horjul do aplikacije KOBI

Spoštovani starši!

Naša šola se je v začetku tega šolskega leta prijavila k možnosti dodelitve brezplačne kode za uporabo računalniške aplikacije KOBI. Namenjena je učencem pri učenju branja. Izjemno koristna za otroke s specifičnimi težavami pri usvajanju tehnike branja in razvijanju bralnega razumevanja. Prav tako tudi vsem ostalim mlajšim bralcem približa, olajša in omogoči prijetno, zabavno, individualno prilagojeno pomoč pri branju.

Projekt KOBI 2.0 je sofinancirala Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj (ESRR). Več informacij je dostopnih tudi na povezavi https://kobiapp.io/sl/kobi-ebralnik/

Sedaj smo kodo na šolo prejeli in jo že posredovali staršem učencev s posebnostmi pri učenju branja. Javno je ne objavljamo, ker je namenjena le učencem naše šole.

V kolikor želite več informacij oz. kode niste prejeli, a bi jo potrebovali tudi za vašega otroka, se lahko obrnete na šolski svetovalni delavki.

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost