Izmenjevalnica oblačil

V sredo, 22. 3. 2022, je na naši šoli potekala prva izmenjevalnica otroških oblačil. Starši naših učencev in vrtčevskih otrok so nekaj dni pred tem prinašali oblačila, ki smo jih nato zložili po številkah glede na starost in velikost. Starši so dobili kupon, na katerem je pisalo, koliko oblačil so prinesli. Toliko, kot so jih prinesli, toliko so jih nato v sredo lahko odnesli. Starši so imeli kar veliko izbiro oblačil in prav vsak je našel nekaj za svojega otroka. Idejo o izmenjevalnici so starši pohvalili in predlagali, da bi si v jeseni spet izmenjali oblačila. Hvala vsem staršem, ki so prinesli toliko lepo ohranjenih oblačil. Upamo, da se boste tudi v jeseni udeležili izmenjevalnice oblačil. Neizmenjana oblačila bomo podarili dobrodelnim organizacijam.

Zapisala: Cirila Šramel

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost