Šola v naravi za 3. razreda

Končno je prišel dan, ko smo se odpravili v našo plavalno šolo na Debeli rtič. Zjutraj smo pomahali staršem in se po enourni vožnji podkrepili s
šolsko malico. Po prihodu smo smo se preizkusili v plavanju in se razdelili v skupine. Po kosilu smo se namestili v sobe. Popoldan smo že
plavali v skupinah in začeli osvajati plavalne veščine, iskali in skrivali smo fižolčke, raziskovali morsko obalo in se po večerji udeležili nočnega pohoda z lučkami. Ponoči smo si nabrali novih moči. Danes smo že plavali, spoznavali morske živali in se igrali morsko tombolo, igrali nogomet, izdelovali morske konjičke. Čakajo nas še športne igre, večerja, pravljica in spanje. Starši, otroci se imajo lepo in vas pogrešajo ravno prav. Vse lepo pozdravljamo in va pošiljamo neka utrinkov.

Fotoutrinki 2. dne

Fotoutrinki 3. dne

Po dveh dne se vam spet oglašamo. Veliko smo že napredovali pri plavanju. Včeraj smo odkrili zaklad s pomočjo zemljevida, raziskovali morsko obalo, likovno ustvarjali in uživali v filmskem večeru. Danes smo izdelovali in reševali križanke. Čaka nas še sladoled, športne igre in ples. Pošiljamo še zadnji pozdrav, jutri pa se vidimo v Horjulu.

(Skupno 1.003 obiskov, današnjih obiskov 1)