Regijsko srečanje otroškega parlamenta

V četrtek, 28. 3. 2024, je v počitniškem domu Zveze prijateljev mladine Moste – Polje, potekalo regijsko srečanje otroškega parlamenta. Srečanja sta se udeležila tudi dva učenca naše šole: Lovro Mrlak in Megi Češnovar. Oba sta bila na srečanju zelo aktivna, saj je Megi prevzela vlogo zapisnikarja, Lovro pa podpredsednika vodilnega odbora. Na srečanju so učeni različnih šol osrednjeslovenske regije razpravljali o temi duševnega zdravja mladih. Skupaj so sprejeli tudi več sklepov, ki jih bodo izbrani predstavniki predstavili na nacionalnem srečanju. Kot predstavnik v nacionalni otroški parlament je bil izbran tudi naš učenec Lovro Mrlak. Pohvalo pa je za svoje vestno delo dobila tudi Megi Češnovar.

Obema učencema iskrene čestitke.

Mentor otroškega parlamenta: Peter Hribernik