Prvi šolski dan šolskega leta 2022/23

Spoštovani!

Novo šolsko leto bomo začeli v četrtek, 1. 9. 2022.

• Za učence od 2. do 9. razreda se pouk prične ob 8.30.
  • Za učence 1. razredov se sprejem začne ob 10.30 na ploščadi pred 1. razredoma.
  • Učenci od 5. do 9. razreda bodo ključe garderobnih omaric prejeli od razrednikov.
  • Jutranjega varstva za 1. razrede na prvi šolski dan ni.
  • Učenci bodo imeli pouk prvi dve uri v matičnih učilnicah (objavljen v urniku), nato pa po urniku, ki je objavljen v drugem prispevku.
  • Podaljšano bivanje bo organizirano do 16.30 (otroci bodo iz PB prvi šolski dan sami lahko odšli domov le s pisnim obvestilom staršev).
  • Učenci bodo imeli prvi dve uri razredne ure, nato bo pouk potekal po urniku objavljenem na spletni strani šole.
  • Malico in kosilo bomo organizirali, od 2. 9. 2022 pa tudi zajtrk in popoldansko malico.
  • Učenci naj imajo s seboj torbo z vsemi šolskimi potrebščinami in copate.
  • Šolski prevoz bo vozil po sporočenem voznem redu (zjutraj). S termini popoldanskih prevozov vas bomo seznanili predvidoma oktobra, do takrat pa bo veljal režim pospešenega prevoza domov. Otroci se bodo vrnili domov med 13.30 in 15.30.

Od petka, 2. 9. 2022, bomo izvajali jutranje varstvo, podaljšano bivanje, obvezne in neobvezne izbirne predmete ter redni pouk v celotnem obsegu.

Z izvajanjem interesnih dejavnosti bomo pričeli po 16. 9. 2022. O začetku izvajanja bodo učenci obveščeni.

Prosimo vas, da v šoli upoštevate osnovna zdravstvena priporočila:

1. V šolo pridemo zdravi – brez znakov okužbe dihal.
  2. Umivamo si roke.
  3. Skrbimo za higieno kihanja in kašlja.
  4. Ne dotikamo se obraza z neumitimi rokami.

Lepo vas pozdravljamo.

Kolektiv OŠ Horjul